O Medcare24

Działamy na rynku opieki już od 2015 roku oferując pracę w Polsce i Niemczech. 

Nasze doświadczenie, wiedza i stały rozwój to gwarancja wyboru najlepszej oferty pracy dla Ciebie !

Jesteśmy dla Was!

Wyjedź z nami do pracy już dziś!
Wiemy jak ciężko znaleźć obecnie na rynku firmę na której można polegać. Z nami wyjedziesz bezpiecznie!

Zaufało nam już ponad 3000+ opiekunów

Nasza misja

Naszą misją jest z jednej strony przede wszystkim zapewnienie jak najlepszej opieki osobom starszym w Niemczech i w Polsce. A z drugiej  strony – znalezienie i dobranie jak najlepszej oferty pracy dla naszych Opiekunek i Opiekunów. Takie podejście wymaga dużej wiedzy i sporych umiejętności – dlatego w naszej firmie stawiamy na stały rozwój kompetencji naszych pracowników. Wiemy, że zaufanie zdobywa się tylko raz i łatwo je utracić. Dlatego staramy się Państwa nigdy nie zawieść. 

Nasza Wizja

Czujemy się wyjątkowo wyróżnieni tym, że od naszej pracy, wiedzy i umiejętności zależy dalsza historia powierzonych nam do opieki osób starszych oraz ich Opiekunów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby te historie i wspólnie związane przez nas losy obfitowały dla obu stron w same dobre wydarzenia, które kiedyś staną się pięknymi wspomnieniami. Najpiękniejsza chwila w naszej pracy ?  Kiedy słyszymy od Was – że wyjazd z nami był wyjątkowy i najbardziej udany w Waszej karierze zawodowej Opiekunki / Opiekuna Osób Starszych , a od rodzin osób starszych, że już marzą o powrocie swojej Opiekunki czy Opiekuna. 

Dlaczego warto nam zaufać ?

U nas zawsze będziesz traktowana / traktowany wyjątkowo. Stawiamy na Was i długofalowe relacje oraz ścisłą współpracę, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby praca u nas była spełnieniem Twoich oczekiwań i dawała możliwość samorealizacji w zawodzie Opiekunki / Opiekuna Osób Starszych w Niemczech lub w Polsce. Gwarantujemy : 

Opieka osób starszych w Polsce i Niemczech

Jesteśmy Dla Was! Wiemy jak ciężko znaleźć obecnie na rynku opieki firmę na której można polegać. Nasza codzienna praca jest jednak nastawiona na to, aby Wasz wyjazd z nami – był zupełnie wyjątkowy ! Zadzwoń do nas już dzisiaj  – a zobaczysz różnicę od pierwszego kontaktu z nami przez cały proces rekrutacji, aż po sam pobyt na kontrakcie.

Najlepsza opieka

Nasze opiekunki mają długoletnie doświadczenie pracy w opiece w Polsce lub w Niemczech które z powodzeniem jest wykorzystywane u nowych klientów.

Legalna Praca

Nasze Opiekunki i Opiekunowie - pracują legalnie i są zatrudnieni u nas. Nie martwisz się o żadne formalności czy umowy.

Wsparcie

Stałe wsparcie naszych Koordynatorów na każdym etapie rekrutacji czy zatrudnienia Opiekunki / Opiekuna daje Ci pewność i bezpieczeństwo.

Dołącz do grona ponad 3000 zadowolonych opiekunów!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się dlaczego Medcare24 jest tak chętnie wybierany!